KTG

Programowanie

projektów internetowych

O NAS

Mówią, że ani czas, ani technika się nie śpieszą, to tylko my za nimi nie nadążamy. Najwyższa pora to zmienić!

KTG to szansa na innowacyjne formy rozwoju i profesjonalne rozwiązania dla firm oraz osób prywatnych. Pomożemy Ci dogonić konkurencję i odnieść spektakularny sukces. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i kreatywności zyskasz wysokiej jakości usługi, oparte na najnowszych technologiach, z których korzystają tylko najlepsi.

Nie tworzymy dobrych projektów, lecz najlepsze! Specjalizujemy się w tworzeniu kreacji graficznych, projektowaniu profesjonalnych aplikacji mobilnych oraz webowych, zorientowanych przede wszystkim na funkcjonalność, intuicyjność i atrakcyjność wizualną. Dzięki tym rozwiązaniom otrzymasz szerszy dostęp do potencjalnych klientów oraz  najwyższej jakości kanał komunikacyjny z kontrahentami i partnerami biznesowymi, gwarantujący kompleksowy dostęp do Twoich usług i produktów w cyberprzestrzeni.

KTG to informatyka w czystej postaci. Nasi programiści, graficy i administratorzy to pasjonaci i wielbiciele najnowszych rozwiązań technologicznych. Doskonale wiedzą, jak zaprojektować i wykonać w pełni czytelny, nietuzinkowy oraz efektywny interfejs aplikacji i serwisu internetowego, tak aby był gwarantem sukcesu, a także reprezentował najwyższą jakość na miarę swoich czasów.

Działamy od 5 lat, dostarczając naszym Klientom kompleksową obsługę informatyczną ich firm na wszystkich etapach projektu, począwszy od planowania, aż do wdrożenia i prawidłowego funkcjonowania systemów, oprogramowania i sprzętu.

„Firma, która nie istnieje w Internecie, za pięć lat przestanie istnieć w ogóle”.

Michael Dell